vestel-adalilar-togg-hediye-cekilis-ankara-samsun-5

ÇEKİLİŞ

Bu kampanya; Adalılar Dayanıklı Tüketim Malları San. Ve Tic. Ltd. Şti. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 24.05.2024 tarih ve E-58259698-255.05.02-56758 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

01.06.2024 (09.00)- 27.11.2024 (22.00) tarihleri arasında Adalılar Dayanıklı Tüketim Malları San. Ve Tic. Ltd. Şti.’ye ait Ankara (8) ve Samsun (8) illerinde bulunan Adalılar Vestel Bayi Mağazalarından tek seferde 1.000.-TL ve katları tutarında (her 1.000.-TL’ye 1 çekiliş hakkı)  alışveriş yaparak iOS veya Android işletim sistemli akıllı telefonlarına ücretsiz olarak indirdikleri “ADALILAR” uygulamasına girip; ad-soyad-adres ve gsm no bilgileri ile birlikte üye olduktan sonra alışveriş earşiv-fatura ve e-faturasının fotoğrafını (earşiv-fatura ve e-faturasının tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen müşterilere sistem içinde kayıt ve kontrolü yapılıp onaylandıktan sonra çekiliş hakkı verilecektir.

iOs ve Android uygulamalarından e-arşiv fatura ve e-fatura girilmesi kampanya süresince her gün 24 saat kesintisiz olup sisteme son fatura/earşiv fatura gönderme tarihi 29.11.2024(23.59)’dir.

Tüketici ismi ile e-arşiv fatura ve e-fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır. Farklı isimlerdeki e-arşiv fatura ve e-faturalar ile işlem yapılamaz. Katılımlarda e-arşiv fatura ve e-fatura no ve tarih, ad-soyad, gsm no bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir. Sisteme yüklenen e-arşiv fatura ve e-faturalar değerlendirilerek aynı e-arşiv fatura ve e-fatura ile yapılan mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen e-arşiv fatura ve e-fatura dikkate alınacak olup yükleme reddedilirse, bu durum sebebi ile birlikte uygulama içerisinden yazılı olarak tüketiciye bildirilir.

Tüm katılımlar için ayrıştırma ve e-arşiv fatura ve e-fatura kontrolleri yapıldıktan sonra uygulama üzerinden başarısız katılım yapanlara “Başarısız Katılım” bilgisi ve başarılı katılım yapanlara ise “Başarılı Katılım” bilgisi ile birlikte katılım sıra numarası bilgisi (ilk başarılı katılıma 1’den başlayarak takip edere sıra numarası verilecektir) tüketiciye “ADALILAR” uygulaması içinden bildirilecektir.

“ADALILAR” uygulaması için girilen üyelik bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı ile e-arşiv ve e-faturanın faturanın okunabilir, sağlam, yıpranmamış ve “ADALILAR” uygulamasına yüklenmesine uygun şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır.

Mali değeri olmayan belgeler, bilgi fişi, sipariş fişi, tahsilat makbuzu, geçerli değildir. İskonto, indirim, promosyon uygulanan faturalarda, indirim sonrası tutar esas alınır ve dip toplama göre çekiliş hakkı verilir.Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden tüketicilerin çekiliş hakları iptal edilecektir.

Çekiliş; 14.12.2024 tarihinde, saat 14:30’da, Koru Mah. Ankaralılar Cad. No: 2/A 06810 ÇANKAYA ANKARA adresinde bulunan Gordion AVM’de, noter huzurunda ve dileyen herkesin katılımına açık olarak yapılacak olup, 1 kişi; TOGG T10X V1 RWD STANDART MENZİL 2024 MODEL OTOMOBİL (1.468.600,00 TL*) ikramiyesi kazanacaktır. (*kampanya başlangıç tarihindeki fiyatıdır).

Çekiliş sonuçları 18.12.2024 tarihli Takvim Gazetesi’nde ve “ADALILAR” mobil uygulaması içinde duyurulacaktır. Görselleri ile verilecek ikramiyelerin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.

Adres bilgileri bulunan asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden kampanya düzenleyici ve çekiliş ajansı sorumlu değildir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

İkramiye kazanan asil talihlinin 02.01.2025 ve yedek talihlilerin 17.01.2025 tarihine kadar kimlikleri, ikramiye kazandıkları e-arşiv-fatura ve e-faturaları ve iletişim bilgileri ile info@umutcekilis.com mail adresine başvurmaları gereklidir.

Başvuruda bulunarak talep edilen belgeleri, belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini teslim alamaz. Belirtilen tarihlere kadar başvuruda bulunma sorumluluğu talihlilere aittir.İkramiye son teslim tarihi 18.01.2025. İkramiye tesliminde e-arşiv fatura ve e-fatura ibrazı zorunludur. E-arşiv fatura ve e-faturanın iptal ve iade edilmemiş olması, okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır.

Tüketici; “ADALILAR” uygulamasındaki üyelik hesabını dilediği zaman kontrol edebilir ve katılım haklarını görebilir. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin, ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez, değiştirilemez. “ADALILAR” uygulaması, kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleyerek, kötü niyetli ve usulsüz katılım tespiti halinde kullanıcılardan alışveriş belgesinin orijinalini posta yoluyla talep edebilir, kullanıcıyı uyarabilir, üyeliği askıya alabilir ve lüzumu halinde kazanılan çekiliş hakkını iptal edebilir.

18 yaşından küçükler ile Adalılar Dayanıklı Tüketim Malları San. Ve Tic. Ltd. Şti.’ye ait mağazaların çalışanları ve diğer tüm personelleri, Umut Çekiliş ve Yeniyol Yazılım çalışanları kampanyaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan ÖTV ve KDV dışındaki diğer yasal yükümlülük ve harcamalar talihliler tarafından ödenir. Çekilişin gerçekleştirilebilmesi, kazananların tespiti ve ödüllerin teslimi için çekilişe katılanların kişisel bilgilerinin 6698 KVK Kanunu gereğince işlenmesi gerekmektedir. Kampanya için detaylı bilgi, koşullar ve yükümlülüklerin devamı için lütfen “ADALILAR” mobil uygulamasındaki koşulları ve aydınlatma metnini okuyunuz. 

Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Vestel Adalılar